ŞİRKET VE MARKAMIZ

PDS Sağlık ve Gıda Ekipmanları kurulduğu günden bugüne bebek ürünleri ve mutfak gereçlerinde birçok ürünün tasarım ve üretiminde önemli rol almıştır.

Çeşitli marka ve firmaya son derece güçlü ve etkin üretim tesisi ile destek vermenin yanı sıra kendi markalarını oluşturma yönünde önemli adımlar atmıştır.

Firmamız bünyesi altında iki marka yer almaktadır. Bebek ürünlerinin ihtiyaçlar doğrultusunda araştırmasını, geliştirmesini, üretilmesini BABYSOFT markası altında ‘Tüm Dünya bebekleri için, Türkiye’de üretiyoruz’ şiarıyla sürdürmeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

PDS olarak vizyonumuz, tüketicinin ürünlerimize duyduğu güveni daimi olarak korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak sektöründe lider firma konumuna gelebilmektir.

Bu vizyonun gerçekleştirilebilmesi için atılan tüm adımlarda insana ve doğaya gereken değerin verilmesini, doğru kaynakların seçilmesini ve bu kaynakların planlı ve alanında uzman kişilerce en doğru şekilde kullanılabilmesini hedeflemekteyiz.

Yerli üretim ve ürün geliştirme gibi alanlarda bu güne kadar gösterdiği başarıları sürdürebilmek ve Dünya pazarında bulunduğu konumdan daha üst seviyelere çıkabilmek, bu istek ve gayret ile milli değerlere katkıda bulunmak en içten arzumuzdur.

MİSYONUMUZ

PDS, yönetim sisteminin sürekliliği ve ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların firmaya karşı olan duyarlılıklarının büyük önem taşıdığının bilincinde olarak işleyişimize devam etmekteyiz.

Tüm kaynakların hızla tüketildiği günümüz dünyasında, lider olmanın yolu yeniliklerden geçmektedir. Tüketici ihtiyaçlarını teknolojik yeniliklerden faydalanarak karşılayan PDS, 17 yıldır güvenli ürün üretimi için Araştırma, Kalite ve Üretim üçgeninde sürekli yeni yöntemler ile etkin, hızlı, yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmektedir.

Ar-Ge çalışmaları, bir zaman planı çerçevesinde Ar-Ge, Üretim, Kalite Kontrol, Pazarlama- Satış ve İhracat birimlerinin takım çalışmasıyla başlar.

Tüm birimlere ulaşan tüketici istekleri ve “Kalite hayal edilemeyeni üretmektir” prensibi ile yola çıkarak, yeni ürün projelerine dönüşür. Seçilen projeler zaman çevrimine uygun olarak ilerler.

Aldığımız kalite belgeleri ve sertifikalar, bu anlayışla gerçekleştirilen çalışmaların somut göstergesidir.

KAPAT